Chvíle v oblakoch, ktoré zbližujú

Chvíle v oblakoch, ktoré zbližujú

by spravca

Spoločné zážitky môžu byť skvelým spôsobom, ako posilniť vzťahy. Či už ide o partnerov, rodinných príslušníkov alebo priateľov, spomienky sú dôležitou súčasťou každého puta. Ak vás spája láska k lietaniu, letecké darčeky pre dvoch sú celkom iste tým pravým spôsobom, ako vytvoriť puto navždy.

Krajina ako na dlani

Jedným z najobľúbenejších typov leteckých zážitkov sú vyhliadkové lety. Je to celkom prirodzené, keďže na rozdiel od niektorých iných zážitkov nevyžadujú žiadne skúsenosti a zručnosti. Čo vás pri vyhliadkovom lete čaká? Pohodlne sa usadíte a necháte sa unášať nad krajinou. Aké jednoduché! Výber dopravného prostriedku je iba na vás.

Či už si zvolíte výlet lietadlom, vrtuľníkom, alebo rogalom, vždy na vás budú čakať fascinujúce panorámy krásnej slovenskej prírody. Vo všetkých uvedených prípadoch ide o jedinečné darčeky pre dvoch.

Preletieť sa môžete ponad rôzne lokality Slovenska. Vyhliadkové lety sú nezabudnuteľné zážitky pre jednotlivca. Predstavte si však, o koľko lepšie by bolo let zažiť s niekým, kto vám je blízky,  s niekým, kto zdieľa vaše nadšenie. Ak by vás náhodou v oblakoch predsa len prepadol strach z výšok, aspoň by ste pri sebe mali niekoho, kto vám ho pomôže prekonať… Aj to je dôkaz, že spoločné zážitky dokážu zbližovať.

Ak chcem zostať nohami pevne na zemi

Aký darček kúpiť, ak nechcete nasadnúť do lietadla a vzlietnuť? Musíte sa úplne vzdať unikátneho pohľadu na svet z vtáčej perspektívy? Našťastie nie, aj pre vás je tu jedno unikátne riešenie. Riešenie s nevídanými benefitmi a novými skúsenosťami. Riešenie letu bez lietania sa volá letecký simulátor.

V leteckom simulátore sa nielenže pozeráte na zem z výšky pomocou realistickej simulácie, ale môžete dokonca vlastné lietadlo aj pilotovať. Úplne bez strachu o vlastný život alebo život „pasažierov”. Spojíte tak zážitok z vyhliadkového letu so skúsenosťou pilotovania ako v najmodernejšej počítačovej hre. Pri pilotovaní sa nemusíte obmedziť na územie Slovenska, môžete sa so svojím lietadlom preletieť kdekoľvek po svete.

Ako sa táto skúsenosť dá zabaliť do darčeka pre dvoch? Úplne jednoducho. Letecký simulátor má totiž dve voľné miesta, takže sa vy a váš blízky môžete pri pilotovaní vystriedať. Vďaka striedaniu zistíte komu by riadenie skutočného lietadla išlo lepšie.

Pri vyhliadkovom lete i leteckom simulátore určite zažijete veľa neopakovateľných momentov, na ktoré budete môcť ešte dlho spoločne spomínať.

 

 

Meta description:

 

You may also like