Výhody autostanu v kocke

Výhody autostanu v kocke

by spravca

Počas jarných mesiacov je čas myslieť na nastávajúcu dovolenku. V prípade, že máte radi kempovanie, uvažujte nad zaobstaraním stanu na auto. Možno sa vám bude zdať cena vyššia, ale garanciou je, že z tohto typu stanu budete nadšení. Prečo? Minimálne zo siedmich nasledujúcich dôvodov.

1. Veľkosť

Autostany sú tak priestranné, že sa môžete rozvaľovať ako kráľ. Sú dostatočne dlhé i široké. V závislosti od modelu poskytujú miesto na spanie pre 1 až 4 osoby. Stany na auto sú ako stvorené na rodinnú dovolenku.

2. Pohodlie

Veľmi podstatnou vlastnosťou stanov na auto je pohodlie pri oddychu. Nielenže je stan na auto priestorovo štedrý, ale má bonus navyše vo forme matraca, ktorý tvorí jeho dno. Pohodlné spanie je v autostane zaručené.

3. Sloboda

Stany na auto sú vhodné pre dovolenky plné oddychu, ale taktiež pre aktívne, športové dovolenky. Vďaka slobode pohybu môžete prenocovať na zaujímavých miestach. Alebo si vybrať perfektnú cyklistickú trasu, vyložiť bicykel na nosiče bicyklov na ťažné a užívať si spojenie relaxu a pohybu.

4. Praktickosť

Autostany majú oproti obyčajnému stanu výhodu v praktickosti v oblasti rozkladania. Podľa modelu autostanu  sa strešné stany rozťahujú povytiahnutím schodíkov alebo západkou. Aj menej zručnému človeku trvá roztiahnutie stanu maximálne 10 minút.

5. Zážitky

Stan na streche auta je cestou k nezabudnuteľným zážitkom. Predstavte si, že sa ráno zobudíte, otvoríte stan a z výšky vidíte prebúdzajúce sa more. Nehovoriac o tom, že vďaka strešnému oknu budete zaspávať s hviezdami pred očami.

6. Bezpečie

V stane na auto ste v bezpečí pred všetkým, čo na ľudí v prírode číha. Neohrozia vás prízemné mrazy, vietor, dážď, zvedavé oči ostatných kemperov alebo šikovné prsty nočných zlodejov. Nevítané návštevy v podobe hmyzu zostanú pod kolesami auta.

7. Detaily

Strešné stany disponujú malými a praktickými detailmi. Ide o rôzne úložné priestory zabudované v tele stanu alebo lôžkoviny skryté v boxe. Navyše je možné k stanu dokúpiť prístrešky a markízy, ktoré vám spríjemnia letné posedenia pri chladenom drinku.

 

 

You may also like